Lukáš Duďa Dudík

K tanci jsem se dostal zhruba před 11 lety, kdy mojí největší inspirací byla hudba a pohyby Michaela Jacksona, skrze něj jsem objevil další taneční styly Poppin a Lockin, kterým se intenzivně věnuji do teď. Moji specializací je freestyle. Jsem vítězem mnoha battlových soutěžích jak v Česku, tak v zahraničí. Za největší úspěch momentálně považuji, že mohu své know how předávat jiným tanečníkům. V taneční škole Lola’s dance centre působím jako lektor od r. 2017

 

 

 

 

Michaela Šponerová

Jmenuji se Michaela Šponerová a tanci se věnuji od svých 12 let. S tancem jsem začínala v taneční skupině Duckbeat, kde jsem zároveň působila jako lektor a choreograf. Zajímám se především o hiphop a Dancehall, ale samozřejmě se vyznám ve všech stylech které Streetdance zahrnuje. V roce 2013 jsem jako jediná z ČR vyhrála soutěž „Na parket“ a to mi umožnilo, jet tančit do tanečního studia Pineapple v Londýně. Účinkovala jsem také v tanečních muzikálu In time, kde jsem měla hlavní roli a vedlejší v Pošli to dál. V dnešní době se věnuji Freestylu a účastním se battlu, jak u nás, tak v zahraničí.

 

 

 

Roman Romeo Dvořák

Tanci se věnuji od svých 11 let a to především freestylu hlavně ve stylech Hip Hop a House Dance. Několik let jsem byl tanečníkem v přerovské skupině Newside, člen housového projektu Spiritshop, který působí v Brně a moravského projektu Klub Brutálních Borců.

 

 

 

 

 

 

Nikol Havlíková

V Taneční škole Lola’s dance působím od jejího vzniku v roce 2004, kdy ji založila moje maminka Dita Souralová. Ta mě také k tancování v mých 3 letech přivedla a drží se mě to dodnes. Věnuji se především stavbě choreografií a přípravě dětí od úplných technických základů street dance až po vrcholové choreografie. Se svými svěřenci máme na kontě i tituly Mistrů Evropy či Světa. Mám vystudovanou trenérskou a střední pedagogickou školu. Z tanečních stylů mě nejvíc baví oldschool hip hop a house dance.

 
 

 

Veronika Ronzová

Již 15 rokem se věnuji tanci. Jako trenérka a choreografka jsem od samotného začátku a vzniku taneční školy Lola’s Dance. Věnuji se street dance a street show (sóla,dua, malé skupiny, velké formace), převážně v kategorii mini, děti. Pod CDO (taneční organizací) vlastním certifikát – porotce,trenér… Jako choreografka jsem získala několik titulů mistrů a vicemistrů ČR i světa. Pracuji jako učitelka v mateřské školce, miluji pracovat právě s těma nejmenšíma, i když někdy to vyžaduje hodně trpělivosti a úsilí 😀

 

 

 

Michal Zaoral a.k.a. ZAO

Začal jsem s tancováním když mi bylo 12 let. Tenkrát jsem začínal s electric boogie. Postupem času jsem zjišťoval více informací o street dancových stylech a propadl jsem hiphopu, kterému se věnuji do dnes. Ovšem kromě hip hopu je pro mě srdeční záležitostí i popping. Působil jsem v přerovské skupině Newside a nyní jsem členem Klubu brutálních borců (KBB), v Přerově.

 

 

 

 

 

Matyáš ,,B POP” Boček

Tanci se věnuji už prakticky odmalička a myslím si, že to je také způsobeno faktem, že můj táta dříve tancoval B-Boying a.k.a. Breakdance. Ačkoliv jsem B-Boying nikdy nedělal, tak tu byly jiné taneční styly, které mě uchvátily natolik, že jsem nemohl odolat. Tak jsem pár let tancoval sám než jsem se v roce 2008 odhodlal nastoupil do taneční skupiny Mighty Shake Znojmo, kde jsem strávil 10let své dosavadní taneční kariéry. Po tuto dobu jsem se naučil základy mnoha tanečních stylů jako jsou například Hip Hop, House nebo Locking. Taktéž jsem se v průběhu let podílel na tvoření choreografií a trénovaní juniorů. V současné době dávám přednost tanečnímu stylu Popping…ale nikdy nevím, co mě v tanci ještě potká.

 

 

 

Filip Obšil

Freestyle tancování (hip hop,House) jsem se začal věnovat od 18 let jakožto samouk v Jeseníku. Po příchodu do Olomouce (r.2007),  jsem působil v Alyaschca crew, kde jsem se mohl nadále vyvíjet po boku skvělých tanečníků na české scéně ( Adam klempár, Ladislav(Laydee) Kabát, Alena(Alča) Bělešová, Chuan Nam Hoang, Jana (Janča J) Jelínková, Noemi Dlouhá. Po odchodu (r.2013) jsem se vydal vlastní taneční cestou. Momentálně působím v moravském projektu Klub Brutálních Borců. Za mé taneční vzdělávání se, vděčím workshopům, jamům, battlům po celé ČR a střední Evropě. Co se tanečních úspěchů týče, tak to nejsou mnohdy až tak medaile a diplomy, ale zkušenosti a poznávání lidí v tanečním světě, které se nedají ničím zhmotnit.

 

 

 

Ondřej Hejtmánek

S tancem jsem začal ve svých deseti letech v taneční skupině Lola’s dance centre, kde tančím již šest let. Začínal jsem s tanečními styly Hip Hop a House a díky novým trenérům jsem přešel na styly Funku, což jsou Poppin a Lockin. Účastním se především domácích freestylových soutěží a battlů.