Kdo jsme ?

Jsme taneční škola s dlouholetou tradicí, založena v roce 2004. V současné době naši taneční školu navštěvuje cca. 200 tanečníků z řad dětí, mládeže i dospělých.

Svými výsledky se řadíme mezi nejúspěšnější streetové taneční školy v České republice.

Za 12 let působení se našim tanečníkům podařilo získat mnoho titulů mistra ČR, tituly z Mistrovství Evropy i Mistrovství světa, a to jak v sólových disciplínách tak i ve skupinách.

Naši tanečníci se účastní mnoha soutěží, a to jak těch oficiálních, které vyhlašuje Czech Dance Organization, která jako jediná v ČR může nominovat tanečníky na Mistrovství Evropy či světa, tak těch dnes velmi moderních a oblíbených undergroundových battlů.

 

Co Vám můžeme nabídnout ?

Věnujeme se všem odrůdám pouličního tance, tedy street dance, jako je například hip hop, house, hype apod., ale třeba i break dance.

Nabízíme rekreační tancování i systematický tréninkový program pod vedením zkušených vyučujících od úvodní průpravy až po vrcholové soutěžení, tréninky jsou vždy přizpůsobeny věku dítěte již od 3 let. Je na každém, zda chce tancovat jen pro potěšení nebo i soutěžně.

Výuka probíhá v několika věkových kategoriích: děti nejmladší 3–4 let, děti mladší 5–7 let, děti starší 8–10 let, junioři 11–14 let a hlavní kategorie 15 a více let, včetně tzv. rodičů, tedy kategorie Dospělí 30+.

Pořádáme rovněž taneční soutěže a workshopy s těmi nejlepšími vyučujícími v ČR.

Pořádáme také letní taneční prázdninové tábory, a to jak pro děti a mládež přímo z taneční školy formou soustředění, tak i pro všechny ostatní zájemce od 4 let formou příměstského tábora s taneční výukou a spoustou her a zábavy.

 

Kromě hlavní výuky v kulturním domě LOLA učíme i v některých ZŠ a MŠ.

Provozujeme kulturní dům LOLA v Olomouci se 3 zrcadlovými sály a vestibulem rovněž se zrcadly.

 

 

LOLA´S DANCE CENTRE, z.s. | info@lolasdance.cz, 739 040 260