Czech Dance Masters Mistrovství Moravy 2023
 
Přinášíme zpravodaj o umístění
Nemusíme ani psát, že na Mistrovství Moravy bylo rekordní zastoupení tanečníků a škol, takže bylo těžké se probojovat už i do finále.
Bylo to náročné, ale obrovskou pochvalu mají všichni trenéři, jak tanečníky vyhecovali ke krásným výkonům. Děkujeme Michaela Šponerová – Shami, Lukáš Dudík – Duďa, Vasilko, Ondra Hejtmánek, Veronika Ronzová, Nikol Havlíková, Gabriela Jančíková, Tereza Pošvářová, Vendula Hošková
Děkujeme pomocným trenérům Sebastian Šipoš, Kateřina Hajná, Sofie Grégrová, Karolína Vlčková, Zuzana Komárková, Renata Šrámková. Tady nám roste další generace trenérů.
 
MINI
Hobby street formace Bzzzz – 7. místo
Hobby street formace eMeMen´S – 4. místo
U miňoušků Bzzz se vyskytla velká nemocnost a to je škoda. Ale i tak bojovali a byli neskuteční.
Mini eMeMen´S uteklo druhé místo o známku. Blíží se republika a tam to může být úplně jinak, držíme pěsti.
 
JUNIOŘI
Hobby street formace Violet – 10. místo
Street Dance Extraliga malé formace Drop of baroqueVÍCEMISTŘI MORAVY
Violetky zajely perfektně, zamakaly na sobě a postup jim také utekl o vlásek. Jsme na Váš posun opravdu pyšní, byli jste nejvíc obsazená kategorie!
A co dodat na naše ostřílené juniorky 2. místo neskutečné. Je to dřina, ale vidět Vás potom na parketě, krásná choreografie…
 
DOSPĚLÍ
Street Dance Extraliga malé formace Ah bon?!VÍCEMISTŘI MORAVY
A tady další ostřílený tým, jeli jste neskutečné bomby. Vaše afro a lock Vám jen můžeme závidět! O známku Vám utekl titul, jste už opravdu vytančení profíci, aby ne od tří let. Jste skvělí přátelé a o tom to je!
 
DĚTI
Street Dance Extraliga malé formace Afreek funkMISTŘI MORAVY!!!!
Street Dance II. liga THE POWER OF TOGETHER – 7. místo
Hobby street formace SPACE JAMDRUZÍ VÍCEMISTŘI MORAVY
Hobby street dance malé formace Playground – 8. místo
Afreek funk reakce poroty, že afro jedete líp jak některé juniorské formace, to je střela. Jste skvělí a my pyšní
THE POWER OF TOGETHER přeřazení do 2 ligy byla výzva a Vy jste se s tím poprali, jen Vám to uteklo o kousek a postoupili jste. Jedna známka, první pod čarou, nebuďte smutní. Příště to dáte
SPACE JAM děti, které tančí od září a neskutečná paráda. V konkurenci 12 skupin né že postoupily, ale skončily na třetím místě! Gratulace!
Playground dětičky, které tančí pouze 2x týdně hodinu bez zrcadel, jsou na soutěžích prvně a odtančily to jako profíci. Kousíček chyběl do postupu, ale pracujte na sobě a uvidíte výsledek, jsme na Vás moc pyšní!
A komu opět patří velký dík, za neskutečnou atmosféru a podporu, Vám rodičům! Bez Vás bychom Vaše ratolesti neměly a ani zážitky, emoce, úsměv, radost…. Celý tým lektorů a vedení děkuje
Czech Dance Masters děkujeme za další krásnou soutěž
 
Tímto končíme report a těšíme se na další akce Váš tým Lola’s Dance 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *