Martina Krčová – vedoucí Lola’s Dance

 

Do tanečního světa mě přivedl můj syn Sebastian. Nejsem ani tanečník a ani trenér, ale tanec mě učaroval a začala jsem se mu věnovat jako divák, rodič… V taneční škole Duckbeat jsem pomáhala s vedením, kde jsem se naučila vše okolo toho. Později se syn chtěl věnovat freestylu a díky Duďovi přešel do Lola’s Dance. Tam jsem byla v roce 2020 oslovena, jestli chci školu vést.

Školu vedu podle toho, jak to cítím, je to moje druhá velká rodina. Vážím si každého trenéra, rodiče i dítěte. Ke všem přistupuji s pokorou, láskou a vděčností….

 

 

 

 

 

 

Michaela Šponerová – lektor

Jmenuji se Michaela Šponerová a tanci se věnuji od svých 12 let. S tancem jsem začínala v taneční skupině Duckbeat, kde jsem zároveň působila jako lektor a choreograf. Zajímám se především o hiphop a Dancehall, ale samozřejmě se vyznám ve všech stylech které Streetdance zahrnuje. V roce 2013 jsem jako jediná z ČR vyhrála soutěž „Na parket“ a to mi umožnilo, jet tančit do tanečního studia Pineapple v Londýně. Účinkovala jsem také v tanečních muzikálu In time, kde jsem měla hlavní roli a vedlejší v Pošli to dál. V dnešní době se věnuji Freestylu a účastním se battlu, jak u nás, tak v zahraničí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikol Havlíková – lektor

V Taneční škole Lola’s dance působím od jejího vzniku v roce 2004, kdy ji založila moje maminka Dita Souralová. Ta mě také k tancování v mých 3 letech přivedla a drží se mě to dodnes. Věnuji se především stavbě choreografií a přípravě dětí od úplných technických základů street dance až po vrcholové choreografie. Se svými svěřenci máme na kontě i tituly Mistrů Evropy či Světa. Mám vystudovanou trenérskou a střední pedagogickou školu. Z tanečních stylů mě nejvíc baví oldschool hip hop a house dance.

 
 

 

Veronika Ronzová – lektor

Již 15 rokem se věnuji tanci. Jako trenérka a choreografka jsem od samotného začátku a vzniku taneční školy Lola’s Dance. Věnuji se street dance a street show (sóla,dua, malé skupiny, velké formace), převážně v kategorii mini, děti. Pod CDO (taneční organizací) vlastním certifikát – porotce,trenér… Jako choreografka jsem získala několik titulů mistrů a vicemistrů ČR i světa. Pracuji jako učitelka v mateřské školce, miluji pracovat právě s těma nejmenšíma, i když někdy to vyžaduje hodně trpělivosti a úsilí ?

 

 

 

 

Matyáš ,,B POP” Boček – lektor

Tanci se věnuji už prakticky odmalička a myslím si, že to je také způsobeno faktem, že můj táta dříve tancoval B-Boying a.k.a. Breakdance. Ačkoliv jsem B-Boying nikdy nedělal, tak tu byly jiné taneční styly, které mě uchvátily natolik, že jsem nemohl odolat. Tak jsem pár let tancoval sám než jsem se v roce 2008 odhodlal nastoupil do taneční skupiny Mighty Shake Znojmo, kde jsem strávil 10let své dosavadní taneční kariéry. Po tuto dobu jsem se naučil základy mnoha tanečních stylů jako jsou například Hip Hop, House nebo Locking. Taktéž jsem se v průběhu let podílel na tvoření choreografií a trénovaní juniorů. V současné době dávám přednost tanečnímu stylu Popping…ale nikdy nevím, co mě v tanci ještě potká.

 

 

 

Ondřej Hejtmánek – lektor

S tancem jsem začal ve svých deseti letech v taneční skupině Lola’s dance centre, kde tančím již devět let. Začínal jsem s tanečními styly Hip Hop a House a díky novým trenérům jsem přešel na styly Funku, což jsou Poppin a Lockin. Účastním se především domácích freestylových soutěží a battlů.

 

 

 

 

 

 

 

Tereza Pošvářová – lektor

Tancuji od svých 8 let a za tu dobu jsem vystřídala všechny taneční styly. Nakonec u mě zvítězil hip hop.

Nejvíc mi v tanečním rozvoji pomohlo Art Factory a moje trenérka Regina Aitová. Mým největším tanečním úspěchem je vítězství na MČR Take the Lead 2022.